TELEPAATIA

Ühes ja samas egregoris e. infoväljas olijad mõjutavad üksteist ning neil on võimalik üksteise mõtteprogrammidest teadlikuks saada.

Samalaadseid mõtteid heietavad isikud tunnetavad üksteist hästi. See on eelduseks hea koostöö puhul ( näiteks kirurgidel operatsiooniõdedega või kustahes, kus on tarvis meeskonnatööd, mis kiiresti ning tõrgeteta sujuks).

Mõtete lugemine ei tähenda üldiselt teise inimese peas olevate lausete lugemist.

Inimene ei mõtle tavaliselt täislausetega. Samuti ei mõtle inimene järjepidevalt ainult ühte mõtet. Kui ta just täielikus kontsentratsiooni seisundis ei mõtle ühte mõtet( teadlikult eirates kõiki uitmõtteid), siis tavaliselt kihutavad läbi tema pea erinevad mõttekatked erinevatest asjadest, miljondiksekundiliste vaheldustega.

Ehk siis lisaks põhiideele vilksab pähe olmemõtteid: “kas andsin kassile süüa?”, “missugune kole kollane pluus”, ” tüütu vihm”, ” persse kõik”, “ah, võiks hullemgi olla”, “ei tea, mis kell on”, “kas ta mõtleb mulle?”,”tädi on ikka tüütu oma lammastega”, “pärast peaks pangaautomaadist läbi minema”, “roheline linoleum” jne. Ja seda kõike sekundite jooksul.

Mismoodi sellist katkendlikku mõtlemist lugeda? Ei saa ja pole vajagi.

Täpse mõtte saatmiseks peavad nii mõtte saatja kui vastuvõtja olema täiesti keskendunud: üks saatmisele, teine vastuvõtmisele.

Telepaatiat esineb veel lähedaste inimeste vahel, kel on südameside (ema tunneb, kui laps on hädas; lapselaps kuuleb oma mõtetes sureva vanaema viimaseid sõnu, mida too saja kilomeetri taga kuuldavale toob; naine, kes on hädas, hüüab meest appi ning too kuuleb seda appihüüdu, olles teises linnas jne.)

Viktoria Betlem, Дата: 16 декабря 2011, 16:17

Lisa kommentaar