MAGNETSEADUS

Miks ei ole “õnnelikku armastust”? Tuumatutele ja neile, kel on stsenaariumis “vabu” valikuid ehk võimalusi valida partnereid, kehtib MAGNETSEADUS.

Kui Naine on võtvas pooluses(-), tõmbab ta ligi andvas pooluses Meest(+).

Niisiis saamahimuline naine köidab meest, kes tahab talle armastust anda.

Kui naine “hirmsasti armastab”, “ei suuda elada ilma tolle meheta” , “annab endast kõik” jms.(+), siis mees tarbib pakutavat, kui/kuni teda kaup huvitab (võib-olla imeb teise väest tühjakski), kuid mees on siis “miinuse” rollis.

See tähendab, et ta pole naisele andumisest huvitatud.

Niipea, kui mees(-) püüaks naise tunnetele samamoodi vastata, muutuks ta “plussiks”. Kaks “plussi” aga tõukuvad. Seega armastus saab otsa.

Mehel on seksuaalne kirg(+) ainult sellise naise vastu, kes on “miinus”, st.,kes on vastuvõttev, omastav pool.

Ehk siis nende armuelu, kes otsivad, võrgutavad ja armuvad “omal käel”, ilma stsenaariumi täpse sätestatuseta, reguleerib MAGNETSEADUS.

Miks “Külgetõmbeseadus” on valeõpetus?

Siin reaalsuses kehtib MAGNETSEADUS: “pluss” tõmbab “miinust”. See tähendab, et tõmbuvad vastandid. Samamärgilised tõukuvad.

Teate neid väljendeid: ” Liiga hea selle maailma jaoks”, ” ükski heategu ei jää karistuseta” jne.

Kui keskenduda paaniliselt, põhjendamatu optimismiga “heale”, surutakse alla oma negatiivne poolus ja mõjutakse võltsina. Halvad mõtted, omadused, ootused, ei kadunud, vaid need maeti nii sügavale enda sisse, et ei olda ise nende olemasolust enam teadlik. Nüüd sõltub tegelik asjade käik isiku Stsenaariumist (Saatusest). Kui veab, siis “külgetõmbeseadus toimis”.

Kui isikul Saatuses soovitud varianti kirjas pole, võib ta end vigaseks visualiseerida, tunnetada, “külge tõmmata”. See lihtsalt ei toimi. Selline isik on segaduses, arvates, et on nii küündimatu ning rumal, et ei oska “õieti” kasutada “külgetõmbeseadust”.

Viktoria Betlem, Дата: 29 октября 2011, 21:43

Lisa kommentaar