INGLID

Sellel( nüüdsel, lõppeval) ajastul on Inglid saavutanud võimu teiste siinsete liikide üle, suur osa maalasi on tunnistanud nad endi valitsejateks( Gabriel, Miikael jt.). Ajastu lõpul seisab neil ees võitlus trooni pärast.

Nad on teadmisi moonutanud, et endid esile tõsta Jumalatena,Meistritena, Inglitena (kuna nad endid nii kutsuvad, nimetan minagi neid nii), üllaste ning eriti arenenutena, seades end eeskujuks, kuhu teised liigid endid arendades välja võivad jõuda. Jutlustavad üldisest Suurest Armastusest.

Inimese vormi tajuvad piiravana, sest omaenda kodumaal on nad meie mõistes kujuta- muutlik, sillerdav osakeste voog.

Kolmas Silm on Inglite kaubamärk. Läbi Kolmanda Silma saab vaadata Matrixi ruumide pilte, või ka videoid. Tõeline nägemine ei toimu kolmanda silma abil, vaid läbi Olemuse ning Taju abil.

Inglite levinud väljenduslaad on prohvetid, selgeltnägijad, müstikud. Ka paljud tuntud kunstnikud ning muusikud on olnud Inglid.

Inglid on tänaseks seestanud suure osa inimvormis elavatest rahvastest. Nende eesmärk oligi seestamise teel muuta kõik inimesed ingliteks.

Olend, kes loobub oma tuumast, asendades selle Inglite poolt pakutava “parema, targema” tuumaga, saab olema aga Inglite hierarhias alamklassi kuuluv, teener.

Inglite loomiskatsetusteks on indigo- ja kristall-lapsed. Need on Inglite poolt seestatud tuumadega endised Inimesed, kellel on väljendunud mõni eriline anne/oskus, kuid muud isiksuse parameetrid on viletsal tasemel. See anne/oskus on neil pärit Inim-tuumast, kõik muu on aga Inglite programm.

Kuna inimkond väärtustab erilisi andeid, lootsid Inglid neid lapsi kasutada oma võimu täiustamiseks Maal. Indigo-laste andekus pidi inimestele vastuvõetavaks/usutavaks muutma ka kõik muu, mida nad räägivad, kuidas käituvad ning mida esindavad jne. Eksperimendi võib lugeda siiski läbikukkunuks.

Viktoria Betlem, Дата: 19 января 2012, 10:17

Lisa kommentaar