DRAAKONID

Draakonite peegeldused siin reaalsuses on ussid/maod. Esimesena Maale emigreerunud liik. Tulid Maa-päikesesüsteemist. Kliimatingimuste osas kõige vähenõudlikum ja vastupidavam liik. Erinevalt teistest liikidest on Draakonid säilitanud oma Mälu, ega ole segunenud teiste liikidega niivõrd, et kaotada oma identiteet.

Draakonitest pärinesid inkad, maajad (ning nende järeltulijad indiaanlased), eskimod, aborigeenid.

Nende rahvaste müütides on kajastusi Aegade Alguses toimunust. Selle liigi usutunnetust väljendab kõige paremini šamanism. Siiriuse liigid hindavad/austavad Draakoneid rohkem, kui teisi liike, sest nad tahaksid ligipääsu Algsele Allikale ning arvavad, et Draakonitel on see ühendus säilinud.

Draakonid on tõesti tervemate Olemustega- pole lasknud endi Tuumi lõhkuda ja pole seestunud teiste liikide aspektidega, nagu ülejäänud Maale toodud liigid.

David Icke räägib Draakonitest oma raamatutes, kui reptiloididest, kuid ta käsitleb reptiloididena ka mõningaid teisi liike( näiteks Deemoneid või Iidseid).

Draakonid on loomult halastamatud, julged, vaprad, kannatlikud, väärikad.

Nad ei ründa esimesena, kuid rünnakule reageerivad ajastatud välkkiirusega (nagu maod). Võivad olla julmad, välise tasakaalukuse- maski taga.

Neile on äärmiselt tähtis Oma Territoorium, Puutumatu Kodu.

Armusuhetes pooldavad monogaamiat ning väärtustavad truudust.

Draakoneid ei ole küll palju alles jäänud, kuid need, kes on, püüavad siiski oma Olemust võõrmõjudest puhtana hoida. Inglite mesijuttudest nad end häirida ei lase ning “kodustada” pole neid õnnestunud.

Vägivallal pole ka mingit mõju.

Viktoria Betlem, Дата: 24 октября 2011, 20:33

Lisa kommentaar