HALDJAD

Kuldse Maailma Loojate ilumõiste väljendusena loodud liik. Väga enesekesksed, üliemotsionaalsed, peavad enesestmõistetavaks, et kogu maailm armastab neid.

Hollywoodis on Haldjate kontsentratsioon suurim, sest nad vajavad tähelepanu keskmes püsimist.

Kõikvõimalikud iluprotseduurid (meikimine, ilulõikused jne.) on nende loodud.

Vormi ilu säilitamine ja nooreks jäämine on neile tähtsam, kui teistele liikidele.

Haldjate algne kodu on küll Siiriusel, kuid nad on end Maal hästi sisse seadnud ning imetlust pälvinud.

Haldjate armuelu on tormiline ning täis ootamatusi. Armastada kahte meest/naist korraga ei ole nende elus midagi ebatavalist. Tunded peavad kogu aeg lõõmama, rutiin tapab nende armastuse. Elu on nende jaoks glamuurne pidu täis naudinguid.

Katsumusi, ebaõnne, kannatamist, inetust ja puudust nad ei talu. Üksluine töörühmamine ei ole nende jaoks.

Mesilased teenindavad ning imetlevad neid meelsasti.

Sfinksid imetlevad ning armastavad neid piiritult- Haldjate ilu ja salapära kogevad nad kui päikesekiirt muidu hallis elus.

Draakonid peavad neid tühisteks.

Fööniksitele tunduvad nad pealiskaudsete nukkudena, keda ei saa usaldada.

Delfiinid kasutavad neid võimaluse korral ära ega võta neid tõsiselt.

Hübriidid, kelles on Haldjate aspekte, hindavad ilu, glamuuri ja Kirglikku Armastust ülekõige, nagu Haldjadki, kuid neil pole sellist edu ega õnne, kui on Haldjatel.

Haldja-hübriid, omades Sfinksi aspekte, tahab ja oskab varandust kasvatada ning hoida. Selline aspekteeritus sobib ka kirjanikule, andes fantaasiale lisaks vajaliku kannatlikkuse.

Haldjas võib olla julm nagu laps, kui too kiilil tiivad ära rebib- ta ei tunneta teise olendi valu. Ta võib olla ka helde ja õrn, kui tunneb end hoitud, hinnatud ja armastatuna. Haldjaid ohustavad enim alkoholism ja narkomaania, kuna nad on altid karmi reaalsuse eest illusioonidesse põgenema. Kui elu ei jaga Haldjale tunnustust ja armastust, siis tema vòitlusviisiks on pagemine kujutlustesse. Suur osa näitlejatest, kunstnikest ja muusikutest on Haldjad.

Viktoria Betlem, Дата: 18 октября 2011, 22:03

Lisa kommentaar